O nás


Sme spoločnosť s 30 ročnou tradíciou na trhu. Firma PAMAS vznikla v roku 1994 a zaoberá sa výrobou fotografií, svadobných oznámení, novoročeniek a foto-kníh. Za toto obdobie si získala veľkú priazeň a vybudovala si tak popredné miesto nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Poľsku a Čechách, kde máme svoje pobočky. Zákazníkov sme si tiež našli v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku, kde sme vytvorili našu firmu Pamas GmbH so sídlom v Regensburgu.

Zúčastňujeme sa na svadobných výstavách v Bratislave, Nitre, Košiciach, Budapešti, Brne, Prahe, Krakowe, Štuttgarte, Mníchove a vo Viedni. Tu prezentujeme naše novinky a predstavujeme nové trendy v móde svadobných oznámení.

Aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov, každým rokom rozširujeme svoju výrobu o nové produkty. Celú výrobu realizujeme priamo na Slovensku.

Našim cieľom je uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka, preto svoju výrobu stále rozširujeme o nové technológie tlače a moderné zariadenia. Každoročne sa zúčastňujeme školení a výstav, kde prichádzame aj do priameho kontaktu s konečným zákazníkom. Tak môžeme výrobu prispôsobiť jeho požiadavkám a momentálnemu dopytu na trhu.

Ocenenia

Vďaka precíznemu grafickému vypracovaniu, ako aj náročnosti tlače, ktorú si zastrešujeme celú v našej réžii, firma bola ocenená významnými oceneniami. Do popredia dávame ocenenie Zlatá pečať, ktorá je pre nás veľkou motiváciou v ďalšej práci.

 
G
M
T
Y
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Funkcia prevodu textu na reč je obmedzená na 200 znakov

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"