Podmienky obj.


Podmienky objednania

 

Cena svadobného oznámenia je tvorená základnou cenou 20.00 € , plus cena oznámenia podľa cenovej kategórie za kus. Cena pozvánky ani obálky nie je zahrnutá v cene oznámenia.

Minimálny počet svadobných oznámení je 30 ks, platí aj pri doobjednávke.
V prípade objednania (doobjednania) 1-29 ks svadobných oznámení sa pripláca malonákladový príplatok 15 €.

Text na svadobné oznámenia je možné zmeniť podľa osobnej predstavy zákazníka, text musí byť však dlhý približne ako na vzore. Je možné tlačiť i v cudzom jazyku. Za každý ďalší cudzojazyčný text sa platí cena 20 € za sadzbu pri min. množstve 30 ks.

Farbu písma na oznámeniach je možné meniť podľa požiadaviek zákazníka v rozsahu odtieňov uvedených vo vzorkovníku farieb tlače.

Grafický náhľad a jedna jeho oprava je cene svadobných oznámení.
Každá ďalšia úprava alebo oprava chýb je spoplatnená sumou 10,- €

Cena pozvánok ku svadobnému stolu je rozdelená podľa kategórie, počet je ľubovoľný. Zmena farby, písma alebo zmena textu na svadobných pozvánkach je možná pri množstve od 30 ks a pripláca sa 12 € (sadzba).
V prípade objednania (doobjednania) 1-29 ks svadobných pozvánok sa pripláca malonákladový príplatok 8 €.

 Cena menoviek s  textom (menami) je tvorená základnou cenou 20.00 € , plus cena menovky podľa cenovej kategórie za kus.


Cena potlačených obálok s textom  je tvorená základnou cenou 10.00 € , plus cena obálky podľa cenovej kategórie za kus. €.

Termín spracovania a odoslania objednávky je 14 dní od odsúhlasenia návrhu. Zákazník má možnosť požiadať o skrátený termín, pričom termín vytlačenia, skompletovania a odoslanie zákazky sa skracuje zo 14 kalendárnych dní na 10 kalendárnych dní (7 pracovných dní). Skrátený termín sa začína počítať až od dátumu odsúhlasenia náhľadu. Prirážka za skrátený termín je 20 %.

Objednávka musí byť vypísaná s rozlíšením veľkých a malých písmen.

V prípade záujmu je možné bezplatne poslať nepotlačenú vzorku svadobného oznámenia.

Oznámenia posielame formou dobierky v rámci celej SR, ku každej zásielke paušálne účtujeme balné 2 € a poštovné podľa hmotnosti danej zásielky. (Poplatky neúčtujeme ku zákazkám, ktoré sú k osobnému prevzatiu v sídle firmy dodávateľa.)

Dodržaním uvedených podmienok sa zabezpečí tlač Vašich svadobných oznámení v najvyššej kvalite.

 

 

Späť


Copyright © 2008 - 2021 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"